Individuální koučinkový program

Chci být svobodná v jídle


Chcete se naučit vnímat skutečné potřeby svého těla?

Už vás nebaví počítání kalorií, hlídání toho, co smíte a nesmíte jíst a další stovky pravidel, které vám berou radost ze života?

Jste už vyčerpaná z toho, jak se neustále za všechno kritizujtete a porovnáváte s ostaními?

Brání vám váš nezdravý vztah k jídlu žít plnohodnotný život?

 

Jste připravená to změnit?

Tento individuální program je nastaven tak, aby bylo možné k opravdovým změnám dojít.

To, že se totiž budete cítit lépe, jak psychicky tak fyzicky, se nestane přes noc. Avšak 3 měsíce, po které tento koučink trvá, je dostatečná doba na to, aby se změnil váš celkový přístup a našla jste zpět důvěru ve své tělo.

V čem vám program pomůže?

 • Naučit se jíst bez přejídání, výčitek a strachu
 • Naučit se naslouchat potřebám svého těla
 • Naučit se jíst bez počítání kalorií a potřeby kontrolovat vše, co sníte
 • Porozumět intuitivnímu stravování a jeho principům
 • Najít spokojenost i rovnováhu v jídle
 • Nezajídat vaše nepříjemné pocity
 • Důvěřovat svému tělu a jeho signálům
 • Být spokojená ve svém těle
 • Pochopit, jak funguje psychologie stravování
 • Přestat řešit diety, hubnutí, neustále nové výživové směry a doporučení
 • Najít energii, čas i prostor na opravdu podstatné věci ve vašem životě

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K individuálnímu online koučinku

JAK to celé probíhá?

Celý koučovací program trvá 3 měsíce, během kterých se budeme scházet 1x za dva týdny. Délka každého setkání je 75minut. Celkem je v ceně 7 společných setkání. Tato setkání probíhají online přes Skype nebo Zoom. Konkrétní termíny si domluvíme osobně, tak aby čas vyhovoval oběma stranám. Mezi jednotlivými setkáními vám budu k dispozici přes email nebo messenger, v případě potřeby si můžeme i zavolat. 

Proč nemohu absolvovat jen jedno setkání?

Většina žen si svůj nezdravý vztah k jídlu vypěstovala během dlouhých let a z toho důvodu je také potřeba k uzdravení přistupovat realisticky. Svobodu v jídle není možné získat během jedné hodiny, k tomu je potřeba trpělivost a cílená práce sama na sobě. Během jednoho setkání bych vám nedokázala dát tolik, aby to pro vás mělo velkou přidanou hodnotu.

Co je obsahem programu?

Tento program je založen na kombinaci různých technik a nástrojů. Základ je postaven na 10 principech intuitivního stravování (vytvořené Evelyn Tribole a Elyse Resch) v kombinaci s metodou The Work od Byron Katie a dalšími koučovacími technikami. Vše je následně přizpůsobeno individuálním potřebám každé klientky, tzn. že na některé oblasti se zaměříme více než na jiné, podle vaší osobní potřeby. 

Pomůže mi program v hubnutí?

Cílem tohoto programu NENÍ hubnutí. Jeho cílem je uzdravit váš vztah k jídlu, zbavit se přejídání a být spokojená ve vašem těle. Hubnutí může být vedlejším efektem, ale také vůbec nemusí. Díky intuitivnímu stravování se vaše tělo dostane zcela přirozeně na ideální, zdravou váhu. Nicméně, nikdo vám dopředu nedokáže říct, zda tato zdravá váha je nižší, stejná nebo vyšší než ta, kterou máte nyní.  Upřímně, pokud je vaším jediným cílem hubnutí, pak tento program pro vás hodný není. 

Je součástí programu jídelníček na míru?

Není. Správná výživa je důležitá, nicméně jídelníčky na míru od tohoto programu nečekejte. V rámci totoho koučinku se naučíte techniky, které vám pomou vnímat potřeby svého těla tak, abyste sama, zcela přirozeně, věděla co, kdy a kolik toho jíst. Tento program vám změní život. V jeho přběhu se sama přesvědčíte, že žádné jídelníčky na míru ani výživové poradce už nikdy potřebovat nebudete. 

Jak poznám, že je pro mě program vhodný?

Tento program je vhodný pro všechny ženy, které nemají zdravý vztah k jídlu, přejídají se, trápí je emoční jedení a jsou unavené z neustálého zkoušení nových a nových výživových doporučení, které dlouhodobě nikam nevedou. 

Jestli je program vhodný právě pro vás, zjistíme na úvodním 15minutovém setkání, které je zdarma. Napište mi a objednejte se na toto krátké nezávazné setkání, kde vám také odpovím na všechny vaše dotazy. 

Poznámka: Tento program nenahrazuje lékařskou péči a není vhodný pro ženy, které aktuálně trpí některou z forem poruch příjmu potravy. 

Na kolik mě celý program vyjde?

Cena za uzdravení vašeho vztahu k jídlu během 3 měsíců je 9900 Kč. 

Částku lze rozdělit do 3 splátek bez navýšení. (3x 3300 Kč)

CO o koučinku říkají ženy, které s ním už mají zkušenost?

Několik let jsem se snažila vyřešit své problémy s jídlem, ale ať jsem se snažila sebevíc, stále jsem se nemohla zbavit přejídání, emočního jedení a neustálých jojo efektů. Ale to, co jsem zvládla za 3 měsíce společně s Péťou je neskutečný. Nikdy bych nevěřila, že se takhle někdy vůbec budu cítit. Jídlo pro mě nepředstavuje absolutně žádný problém, já ho fakt neřeším! Vážím si svého těla a konečně jsem začala dělat věci, které mě fakt baví (dříve jsem je pořád odkládala na dobu až zhubnu). Někdy mám pocit, jestli se mi to vlastně nezdá. Mám poprvé v životě pocit, že žiju svůj skutečný život.
Jana
Svoboda, neskutečná úleva a možnost mít se na koho obrátit. To jsou asi první slova, která se mi vybaví při otázce, co mi koučink dává. (máme za sebou teprve 3.setkání). Už jsem kdysi skoro vzdala myšlenku, že bych někdy mohla zase jíst normálně, neřešit jídlo 24 hod denně a 7 dní v týdnu, zabývat se jinými věcmi co život přináší a jen tak se ráno probudit a nejít se hned vážit a zkoumat svoje tělo, jestli zhublo anebo ne. Když jsem sama zkoušela intuitivní stravování byla jsem zklamaná, že mi to nejde, než jsem měla možnost se na cestu IS vydat společně s Peťou. Nejenže mi možnost mít si o tom vůbec s kým popovídat přináší opravdu neskutečnou úlevu, ale zároveň se mám s kým podělit o úspěchy a pokud mi to zrovna nejde tak jak bych si představovala mám možnost se obrátit na někoho, kdo si tím samým prošel a zároveň má i odborné vysvětlení. Takže se i přes těžké chvíle nevzdávám a pokračuji stále po cestě k lepšímu vztahu k jídlu a hlavně ke svému tělu, společně s oporou v zádech a dělám mnohem větší pokroky než bych kdy dělala sama.
Katka

Máte o koučink zájem?

Zajímá vás cokoliv o tomto koučinkovém programu?

Chcete si domluvit 15minutové online setkání zdarma?

 

Napište mi: