Individuální koučinkový program

Chci být svobodná v jídle


Chceš se naučit vnímat skutečné potřeby svého těla?

Už tě nebaví počítání kalorií, hlídání toho, co smíš a nesmíš jíst a další stovky pravidel, které ti berou radost ze života?

Jsi už vyčerpaná z toho, jak se neustále za všechno kritizujteš a porovnáváš s ostaními?

Brání ti tvůj nezdravý vztah k jídlu žít plnohodnotný život?

 

JsI připravená to změnit?

Tento individuální program je nastaven tak, aby bylo možné k opravdovým změnám dojít.

To, že se totiž budeš cítit lépe, jak psychicky tak fyzicky, se nestane přes noc. Nicméně 3 měsíce, po které tento koučink trvá, je dostatečná doba na to, abys viděla opravdové změny v tvém celkovém přístupu a našla jsi zpět důvěru ve své tělo.

V čem TI program pomůže?

 • Naučit se jíst bez přejídání, výčitek a strachu
 • Naučit se naslouchat potřebám svého těla
 • Naučit se jíst bez počítání kalorií a potřeby kontrolovat vše, co sníš
 • Porozumět intuitivnímu stravování a jeho principům
 • Najít spokojenost i rovnováhu v jídle
 • Nezajídat své nepříjemné pocity
 • Důvěřovat svému tělu a jeho signálům
 • Být spokojená ve svém těle
 • Pochopit, jak funguje psychologie stravování
 • Přestat řešit diety, hubnutí, neustále nové výživové směry a doporučení
 • Najít energii, čas i prostor na opravdu podstatné věci ve svém životě

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K individuálnímu online koučinku

JAK to celé probíhá?

Celý koučovací program trvá 3 měsíce, během kterých se budeme scházet 1x za dva týdny. Délka každého setkání je 75minut. Celkem je v ceně 6 společných setkání. Tato setkání probíhají online přes Skype nebo Zoom. Konkrétní termíny si domluvíme osobně, tak aby čas vyhovoval oběma stranám. Mezi jednotlivými setkáními ti budu k dispozici přes email nebo messenger, v případě potřeby si můžeme i zavolat. 

Proč nemohu absolvovat jen jedno setkání?

Většina žen si svůj nezdravý vztah k jídlu vypěstovala během dlouhých let a z toho důvodu je také potřeba k uzdravení přistupovat realisticky. Svobodu v jídle není možné získat během jedné hodiny, k tomu je potřeba trpělivost a cílená práce sama na sobě. Během jednoho setkání bych ti nedokázala dát tolik, aby to pro tebe mělo velkou přidanou hodnotu.

Co je obsahem programu?

Tento program je založen na kombinaci různých technik a nástrojů. Základ je postaven na 10 principech intuitivního stravování (vytvořené Evelyn Tribole a Elyse Resch) v kombinaci s metodou The Work od Byron Katie a dalšími koučovacími technikami. Vše je následně přizpůsobeno individuálním potřebám každé klientky, tzn. že na některé oblasti se zaměříme více než na jiné, podle tvé osobní potřeby. 

Pomůže mi program v hubnutí?

Cílem tohoto programu NENÍ hubnutí. Jeho cílem je uzdravit tvůj vztah k jídlu, zbavit se přejídání a být spokojená ve vašem těle. Hubnutí může být vedlejším efektem, ale také vůbec nemusí. Díky intuitivnímu stravování se tvé tělo dostane zcela přirozeně na ideální, zdravou váhu. Nicméně, nikdo ti dopředu nedokáže říct, zda tato zdravá váha je ve skutečnosti nižší, stejná nebo vyšší než ta, kterou máš nyní.  Upřímně, pokud je tvým jediným cílem hubnutí, pak tento program pro tebe hodný není. 

Je součástí programu jídelníček na míru?

Není. Správná výživa je důležitá, nicméně jídelníčky na míru od tohoto programu nečekej. V rámci totoho koučinku tě naučím techniky, které ti pomou vnímat potřeby svého těla tak, abys sama, zcela přirozeně, věděla co, kdy a kolik toho jíst. Tento program ti změní život. V jeho průběhu se sama přesvědčíš, že žádné jídelníčky na míru ani výživové poradce už nikdy potřebovat nebudeš. 

Jak poznám, že je pro mě program vhodný?

Tento program je vhodný pro všechny ženy, které se cítí svázané jídlem a jedením, přejídají se, trápí je emoční jedení a jsou unavené z neustálého zkoušení nových a nových výživových doporučeních, které dlouhodobě nikam nevedou. 

Jestli je program vhodný právě pro tebe, zjistíme na úvodním 15minutovém setkání, které je zdarma. Napiš mi a objednej se na toto krátké nezávazné setkání, kde ti také odpovím na všechny tvé dotazy. 

Poznámka: Tento program nenahrazuje lékařskou péči a není vhodný pro ženy, které aktuálně trpí některou z forem poruch příjmu potravy. 

Na kolik mě celý program vyjde?

Cena za koučinkový balíček 6 setkání během 3 měsíců je 9900 Kč. 

Částku lze rozdělit do 3 splátek bez navýšení. (3x 3300 Kč)

CO o koučinku říkají ženy, které s ním už mají zkušenost?

Několik let jsem se snažila vyřešit své problémy s jídlem, ale ať jsem se snažila sebevíc, stále jsem se nemohla zbavit přejídání, emočního jedení a neustálých jojo efektů. Ale to, co jsem zvládla za 3 měsíce společně s Péťou je neskutečný. Nikdy bych nevěřila, že se takhle někdy vůbec budu cítit. Jídlo pro mě nepředstavuje absolutně žádný problém, já ho fakt neřeším! Vážím si svého těla a konečně jsem začala dělat věci, které mě fakt baví (dříve jsem je pořád odkládala na dobu až zhubnu). Někdy mám pocit, jestli se mi to vlastně nezdá. Mám poprvé v životě pocit, že žiju svůj skutečný život.
Jana
Svoboda, neskutečná úleva a možnost mít se na koho obrátit. To jsou asi první slova, která se mi vybaví při otázce, co mi koučink dává. (máme za sebou teprve 3.setkání). Už jsem kdysi skoro vzdala myšlenku, že bych někdy mohla zase jíst normálně, neřešit jídlo 24 hod denně a 7 dní v týdnu, zabývat se jinými věcmi co život přináší a jen tak se ráno probudit a nejít se hned vážit a zkoumat svoje tělo, jestli zhublo anebo ne. Když jsem sama zkoušela intuitivní stravování byla jsem zklamaná, že mi to nejde, než jsem měla možnost se na cestu IS vydat společně s Peťou. Nejenže mi možnost mít si o tom vůbec s kým popovídat přináší opravdu neskutečnou úlevu, ale zároveň se mám s kým podělit o úspěchy a pokud mi to zrovna nejde tak jak bych si představovala mám možnost se obrátit na někoho, kdo si tím samým prošel a zároveň má i odborné vysvětlení. Takže se i přes těžké chvíle nevzdávám a pokračuji stále po cestě k lepšímu vztahu k jídlu a hlavně ke svému tělu, společně s oporou v zádech a dělám mnohem větší pokroky než bych kdy dělala sama.
Katka
Péťa mi byla trpělivým a empatickým průvodcem na mé cestě k intuitivnímu stravování. Skloubení koučování a metody Work považuji za skvělý krok a všude kde jsem si myslela, že už další metu nepřekonám mi Work ukázal, že je ještě kam jít. Díky individuálním vedení se mi podařilo uzdravit svůj vztah k jídlu a užívat si zase život plnými doušky bez přílišné koncentrace na to co jím a jak vypadám. Kdybych se měla rozhodnout zda do koučinku znovu jít, neváhám ani minutu. Za mě jedno velké děkuji.
Káťa

Mአo koučink zájem?

Zajímá TĚ cokoliv o tomto koučinkovém programu?

ChceŠ si domluvit 15minutové online setkání zdarma?

MÁŠ ZÁJEM SE ROVNOU OBJEDNAT?

 

Napiš mi: