skupinový koučink

svobodNÁ (NEJEN) v jídle

Přestaň se přejídat a trápit s jídlem, najdi v jídle radost a svobodu, zamiluj se do svého těla a začni žít svůj život naplno.

Další běh startuje 1.3.2023.  Kapacita maximálně 6 žen. 

Tento program není jen o jídle, protože problémy s jídlem nejsou nikdy jen o něm! Často slouží jen jako prostředek úniku nebo způsob, jak získat pocit, že máme svůj život pod kontrolou. Jenže, jak už asi víš, ani jedno nefunguje. 

Během našeho setkávání Tě povedu k sobě samé, k souladu se svým tělem, k autenticitě a sebelásce. Tvůj vztah k jídlu Ti poslouží jako jedinečná možnost, jak si tato témata zpracovat. 

Od teď za 4 měsíce budeš jiná žena. Spokojená. Svobodná. Sama sebou.

4měsíční transformační program, který ti pomůže udzravit svůj vztah k jídlu i k sobě.

VÍM, JAK SE CÍTÍŠ!

Sama jsem si prošla 20letým nezdravým vztahem k jídlu, přejídáním, emočním jedením, vyzkoušela jsem všechny diety a výživové směry, které existují, až jsem zjistila, že žádné zkratky ani rady zvenčí nefungují. Trvalá změna nastane ve chvíli, kdy se člověk vrátí sám k sobě. Naučí se vnímat sebe a své tělo. 

Je ti tohle povědomé?

 • Jsi už unavená stále řešit jídlo a začínat pořád znovu a znovu.
 • Jsi zoufalá z toho, že už jsi vyzkoušela všechno a nic dlouhodobě nefunguje.
 • Už tě nebaví, že se tvůj život stále točí kolem výčitek z jídla nebo pocitů, že máš slabou vůli.

Co díky skupinovému koučinku získáš?

NaučíŠ jíst podle signálů svého těla

Naučíš se jíst intuitivně, vnímat hlad i sytost. Už nikdy žádné počítání kalorií, jídelníčky na míru nebo strach z toho, jestli jíš "špatně", málo nebo moc.

PorozumíŠ svým destruktivním návykům a změníš je

Zmapuješ si své návyky, pochopíš, jak fungují a vytvoříš si nové návyky, takové které tě budou podporovat.

Zbavíš se nezvladatelných chutí a obsEsivních myšlenek na jídlo

Jídlo přestane být středobodem tvého vesmíru a tobě se uvolní spoustu času i energie na důležitější věci ve tvém životě. 

Najdeš cestu zpět sama k sobě

Přestaneš fungovat na autopilota nebo na základě rad zvenčí a a začneš se spoléhat sama na sebe. Naučíš se hledat odpovědi sama v sobě a poznáš, co doopravdy chceš a potřebuješ.  Nejen v jídle, ale v celém svém životě.

Osvobodíš se od vyčerpávajícího přejídání a emočního jedení

Naučíš se jíst vědomě, bez přejídání a osvojíš si postupy, jak své emoce nepotlačovat jídlem.

Pochopíš, jak funguje tvé tělo A změníš k němu svůj vztah

Začneš  ho respektovat a vnímat jako to nejcennější, co ve svém životě máš. Uvědomíš si,jak dokonalé tvé tělo je. Přestaneš sama sebe sabotovat.

Kdo tě programem provede?

Jsem Petra Valešová, 1. certifikovaná lektorka intuitivního stravování v ČR (The intuitive eating pro), koučka a průvodkyně žen ke svobodě v jídle i v životě. 

Věřím v to, že my ženy jsme stvořené proto, abychom tento svět obohatily neuvěřitelnými věcmi, které dokážeme, pokud přestaneme řešit jen jídlo, čekat na "dokonalé" tělo a porovnávat se s ostatními. 

Pomáhám ženám vyléčit jejich vztah k jídlu a cítit se spokojeně ve svém těle, protože jedině tak mohou začít skutečně žít. 

Kromě jídla a vztahu k němu jsem nadšená celoživotní studentka seberozvoje. Fascinuje mě lidský mozek a myšlení, díky čemuž ve své práci používám mix nejrůznějších osvědčených technik, které pomohly na cestě za svobodu v jídle nejen mně, ale i všem mým klientkám.

Co je součástí?

ZAŽIJ LUXUSNÍ PÉČI ♥

On-line kurz

Ve kterém budeš mít k dispozici vysvětlené,  jak se krok za krokem konečně smířit s jídlem, tělem i pohybem. To vše prostřednictvím 12  vzdělávacích modulů, videí, praktických úkolů, nástrojů a strategií.

Podpora 

Budu tad pro tebe! Po celou dobu ti budu k dispozici nejen skrze pravidelné online schůzky, ale také v uzavřené fb skupině a skupinovém chatu.

Skupinový koučink

3x za měsíc skupinové hovory, ve kterých se ponoříme hluboko do důležitých témat a odpovím na všechny tvé otázky!

 

1:1 konzultace každý měsíc

Každý měsíc se sejdeme také jen ty a já, abychom se mohly pobavit více na individuální úrovni!

Komunita

Budeš ve společnosti žen, které mají stejný cíl. Budete se navzájem motivovat, inspirovat a podporovat. Vzniknou nová přátelství a už nikdy nebudeš mít pocit, že jsi na to sama.

Analýza tvého vztahu k jídlu

Na jehož základě te budu schopná hned od 1.dne naší spolupráce  podporovat ve změně tvého vztahu k jídlu, tělu i vztahu k tobě samé.

Vstupem do tohoto skupinového programu dáváš sama sobě obrovský dar. Dáváš sama sebe na první místo ve svém životě. Čekají tě intenzivní 3 měsíce práce sama na sobě.

Navíc spoluprací získáváš velký závazek. Závazek, že to nevzdáš, až přijde chvíle, kdy ti to nebude příjemné. Závazek, že to dotáhneš až ke svobodě v jídle!

Tím, že si jednou pro vždy vyřešíš svůj vztah k jídlu se ti změní celý tvůj život.

 • POZITIVNĚ OVLIVNÍŠ SVÉ FYZICKÉ ZDRAVÍ
  Často si lidé ani neuvědomují, jak velký negativní vliv na naše zdraví má například stres kolem jídla, hladovění, přejídání nebo časté jojo efekty. Tím, že svůj toxický vztah k jídlu vyřešíš, si věnuješ ten největší dar v životě.
 • ZAČNEŠ ŽÍT SVŮJ SKUTEČNÝ AUTENTICKÝ ŽIVOT
  Diety, neustálé řešení jídla i emoční jedení jsou mechanismy, kterými se můžeš často snažit odpoutat pozornost od něčeho mnohem hlubšího. Často nevědomě. Někdy je těžké přiznat si, že zatím je něco víc. Nicméně, když si uzdravíš svůj vztah k jídlu, už ti nebude bránit nic v cestě. V cestě k tvému opravdovému já. K sebelásce, sebevědomí a autenticitě. V cestě ke svému vysněnému životu.
 • UŠETŘÍŠ SPOUSTU ČASU, ENERGIE i PENĚZ
  které jsi doposud věnovala jídlu, dietám a nekonečným pokusům se přestat přejídat, vyzkoušet nový zaručený zdravý životní styl nebo si koupit další jídelníček na míru...
 • DOSTANEŠ SE ZCELA PŘIROZENĚ NA SVOJI IDEÁLNÍ ZDRAVOU VÁHU
  Primárním cílem tohoto programu je uzdravení tvého vztahu k jídlu - tedy ne hubnutí. Tím, že se naučíš jíst a žít v souladu s potřebami tvého těla se, jako vedlejší efekt, postupně dostaneš na váhu, která je pro tebe zdravá a přirozená.

k dispozici budeš mít 2 úžasné online kurzy

Akademie intuitivního stravování

Online kurz, který tě během 12 modulů provede tím, jak se naučit jíst svobodně, intuitivně a vědomě.

Ukáže ti, jak naslouchat signálům těla, jak se zbavit dietního myšlení, probudit v sobě lásku a respekt ke svému tělu, ale i třeba pohybu. 

online kurz

metody THE WORK

V tomto kurzu se naučíš, jak krok za krokem používat metodu The Work na jakoukoliv stresující situaci ve svém životě.

Naučíš se pracovat se svou myslí a zabvíš se stresu a trápení nejen v jídle a ve svztahu ke svému tělu, ale např. i v partnertví, rodičovství, zaměstnání i v dalších oblastech, které ti způsobují ve tvém životě stres.

Jak se přidat?

ZVOL si variantu, která ti více vyhovuje:

Celková hodnota  programu (12 společných online setkání, 4x 1:1 setkání,  Akademie inuitivního stravování, Online kurzu Konec přejídání, Online kurzu metody The Work, podpůrná skupina na FB a skupinový chat) je minálně 120.000,-.

Ty však do sebe investuješ pouze:

sedm plateb

3.350,-

Měsíčně

Dvě platby

11.300,-

Měsíčně

Jedna platba

22.000 ,-

Jednorázově

Co na spolupráci se mnou říkají moje klientky?

Skupinový program Svobodná (nejen) v jídle naprosto splnil moje očekávání. Už mám absolutně jasno v tom, že nechci držet žádné diety a že jsem na správné cestě (nejen) v jídle. Mám chuť své zkušenosti, které jsem zde získala, předávat dál dalším ženám s plnými křivkami, které mají problém s přijetím vlastního těla. Petra je báječný člověk, který vás vede bez posuzování, odsuzování a hodnocení s velkou trpělivostí a podporou. A metoda the Work, kterou používá, je naprosto skvělá. Tento kurz, ještě s Akademií IS, je tím, nejlepším, který jsem doposud poznala a doporučila bych ho všem ženám, které potřebují změnit svůj vztah nejen k jídlu ale především sami k sobě.
Zdeňka
Z celého srdce chci doporučit Peťu a její péči v oblasti intuitivního stravování. Měla jsem s ní několikaměsíční spolupráci. Na začátku jsem byla žena, která už dvakrát zhubla a zase přibrala a točila se v kolečku “musím to a to abych byla hezká”. Peťa mě provedla procesem a naučila mě si vážit svého těla takové jaké je a díky vnitřní práci jsem se dostala do bodu kdy ráda ZDRAVĚ cvičím (předtím to byly dva extrémy - buď jsem na sebe kašlala nebo dřela) a dokážu se intuitivně stravovat a poslouchat tělo. Cítím, že díky rovnováze dosáhnu své ideální váhy ať je jakákoliv (to už nechám na svém těle jak mu bude dobře). Pochopila jsem, že je důležité žít, nevyčítat si každý nanuk a cvičit to co mě zrovna baví.
Štěpánka Vernerová
Několik let jsem se snažila vyřešit své problémy s jídlem, ale ať jsem se snažila sebevíc, stále jsem se nemohla zbavit přejídání, emočního jedení a neustálých jojo efektů. Ale to, co jsem zvládla za 3 měsíce společně s Péťou je neskutečný. Nikdy bych nevěřila, že se takhle někdy vůbec budu cítit. Jídlo pro mě nepředstavuje absolutně žádný problém, já ho fakt neřeším! Vážím si svého těla a konečně jsem začala dělat věci, které mě fakt baví (dříve jsem je pořád odkládala na dobu až zhubnu). Někdy mám pocit, jestli se mi to vlastně nezdá. Mám poprvé v životě pocit, že žiju svůj skutečný život.
Jana
Spolupráce s Petrou byla intenzivní, podporující a vyvážená. Koncept programu dával opravdový smysl a v jeho průběhu i po jeho dokončení do sebe vše zaklaplo. Dostalo se mi pečlivého (a někdy i opakovaného) vysvětlování všeho, co se nejen intuitivního stravování týká, trpělivosti a podpory bez hodnocení. Měla jsem tak možnost pochopit celou věc, sebe sama, svá přesvědčení a postupně je začít měnit. Na pravidelných sezeních jsem mohla reflektovat, co se daří a nedaří, a v mezidobí pozorovat drobné změny a kdykoli se Petře ozvat, když jsem ztrácela důvěru i naději. V průběhu tříměsíční spolupráce se vytratil strach z jídla, tendence k přejídání a zajídání nepříjemných emocí, a nastartoval se proces laskavého, vědomého a trpělivého vnímání a přijímání sebe sama, svého těla i svých životních rozhodnutí.
Katka
Tohle je jediná možná cesta k nalezení svobody a uzdravení, která mi dává smysl s úžasnou ženou a průvodcem Petrou, která nám vše ukázala krok za krokem. Pokud se rozhodujete, zda do skupinového koučinku vstoupit tak se nebojte, odměna je nádherná 💖
Adéla

Nejčastěji kladené otázky

K odpovědi se dostaneš kliknutím na otázku, která tě zajímá.

Zaujal tě tento program? 

Toužíš se připojit k ostatním ženám a najít v jídle radost, lehkost a svobodu?

zarezervuj si nezávazné POZNÁVACÍ setkání zdarma

Je pro mě důležité, aby uvnitř programu byly ženy, pro které je program pravdu vhodný. I proto chci ženy, které mají zájem vstoupit do programu poznat osobně a krátce si popovídat. A také chci dát možnost ženám, aby poznaly mě a měly možnost si dopředu ujasnit všechny otázky, které k programu mají.

Schůzkou se k ničemu nezavazuješ.

Potřebuješ si ještě před schůzkou něco ujasnit? Napiš mi: