Je pro tebe náročné přestat s jídlem včas tak, aby ses nepřejídala?

Toužíš potom, abys dokázala jíst pomalu, vědomě a bez výčitek?

Chceš se naučit pracovat se svojí myslí tak, aby se ti jídlo nevymykalo kontrole?

 pak tě srdečně zvu na online prožitkový workshop 

Změna myšlení jako klíč ke Svobodě v jídle

sobota 17.7.2021, 9:00-13:30

KAPACITA POUZE 12 MÍST! (Volných už jen 2)

Tvé chování je odrazem tvého myšlení.

Často však věříš myšlenkám, které nejsou pravdivé a necháváš se jimi ovládat.

Jenže myšlenky silou vůle nezměníš.

Proto ti chci ukázat metodu The Work, se kterou se naučíš se svou myslí pracovat.

Cílem metody The Work, na které je založen tento workshop, je dotazovat se na pravdivost tvých myšlenek. Protože ve chvíli, kdy uvidíš realitu takovou jaká je, bez odporu a tvých niterních příběhů, myšlenka odejde sama a tím se přirozeně změní i tvé chování.

Co TI tento workshop přinese?

Pochopíš své myšlení kolem jídla a zpracuješ si zásadní limitující myšlenky, které jsou hnacím motorem tvého přejídání, kompulzivního jedení a nelásky k tvému tělu.

Naučíš se jíst vědomě, jídlo si vychutnávat a odložit ho včas. Začneš si uvědomovat své myšlenky během jídla a pracovat s nimi tak, aby tě už dále neovládaly.

odejdeš s návodem, jak můžeš dál sama identifikovat a zpracovávat stresující myšlenky kolem jídla i tvého těla a najít tak klid, radost a svobodu v jídle.

Jak bude workshop probíhat?

 • 1. část (9:00 - 11:30) - zpracujeme ty nejzásadnější myšlenky, které způsobují tvé problémy s jídlem
  Zaměříme se na to, jaký vliv má tvé myšlení na zajídání emocí, nepřijetí tvého těla, strach z jídla atd. a společně během workshopu tyto limitující myšlenky zpracujeme tak, aby tě nadále nesabotovaly.
 • 2. část (12:00 - 13:00) - společný vědomý oběd
  Provedu tě jedinečným zážitkem a ukážu ti, jak k jídlu přistupovat. Naučíš se bezpečně rozpoznat svoji sytost a odložit jídlo tak, aby ses nepřejídala. Zároveň se zaměříme na tvé myšlenky, které tě během jídla doprovází a jsou spouštěčem viny, strachu a přejídání.
 • 3. část (13:00 - 13:30) - sdílení*; návod jak můžeš sama s metodou The Work pokračovat dál; prostor pro otázky

*to, jak a zda vůbec se aktivně během workshopu zapojíš je čistě na tobě. Nikdo tě nebude nutit ani do sdílení ani do jedení. Během workshopu můžeš mít klidně vypnutou kameru, pokud ti to tak bude vyhovovat lépe. 

Zkušenosti mých klientek s metodou the work

S metodou The Work jsem se seznámila před několika lety a naprosto jsem si jí zamilovala. Je to velmi jemný a efektivní způsob, jak se zbavit myšlenek, které negativně ovlivňují můj život a zároveň se podívat na věci z jiného úhlu pohledu, který jsem do té doby vůbec neviděla. The work není jen povídání, ale hluboká práce na sobě, která mění nefunkční vzorce. S Petrou jsem "workovala" již mnohokrát, je báječný průvodce. Je velmi citlivá a zároveň profesionální a také se nebojí mi nastavit zrcadlo, abych svůj problém viděla v jasném světle.
Veronika K.
Ráda bych se s vámi podělila o včerejší mimořádný zážitek s obrovským účinkem, který na mě měla metoda Work, kterou jsem prošla s laskavým a empatickým vedením Petry. Nemela jsem žádná očekávání, protože jsem zkrátka nevěděla, do čeho jdu. A během asi 70 minutového online sezeni jsem se dostala do hloubky svého podvědomí a objevování možného důvodu občasného přejídáni, ve kterou jsem ve svých letech😛 už nedoufala. Už jenom to nalezení a pojmenovaní strachu a pocitu, který jsem pohřbila ani nevím kam, mě osvobodilo. Metoda Work je jemná, lehká a přitom účinná. Jsem ráda, že jsem ji mohla projít.
Lada
Metoda The Work je vážně skvělá! S Péťou jsem začala koučink v listopadu 2020, protože jsem procházela velkou krizí na mé cestě za intuitivním stravováním. Měla jsem pocit, že už to nezvládnu. Proto jsem i Péťu požádala o pomoc a věřím, že právě díky metodě The work, se kterou jsme pracovaly, jsem dokázala krizi nejen překonat, ale hlavně dosáhnout svého snu přestat řešit jídlo a být spokojená ve svém těle!
Magda K.

KDO TĚ WORKSHOPEM PROVEDE?

Jsem Petra Valešová, lektorka intuitivního stravování, koučka metody The Work a průvodkyně žen na cestě za spokojeným vztahem k jídlu i jejich tělu.

Sama jsem si prošla dlouhou trnitou cestou ke svobodě v jídle. 20 let jsem držela diety a střídavě hubla a přibírala. Buď jsem striktně držela jídelníčky nebo se přejídala. A nenáviděla se za to, že to jinak nedokážu. Dnes jsem v jídle naprosto svobodná. A vím, že svoboda v jídle je možná pro každého. I pro tebe!

Varianty

Základní verZe

 • 4hodinový workshop
 • vědomý oběd
 • individuální provedení metodou The Work (75 min)
  (na jakékoliv téma dle tvého výběru)

Cena základní vezre

1290 ,- Kč

VIP vezre

 • 4hodinový workshop
 • vědomý oběd
 • individuální provedení metodou The Work (75 min)
  (na jakékoliv téma dle tvého výběru)

Cena VIP verze

2590 ,- Kč

Chceš se na něco zeptat?  Napiš mi na info@petravalesova.cz