Individuální koučink

Svobodná (nejen) v jídle

Problémy s jídlem nejsou nikdy jen o jídle! Jídlo nám často slouží jen jako prostředek úniku nebo způsob, jak získat pocit, že máme svůj život pod kontrolou. Jenže, jak už asi víš, ani jedno nefunguje. 

Během našeho setkáváníní tě povedu k sobě samé, k souladu se svým tělem, k autenticitě a sebelásce. Tvůj vztah k jídlu nám poslouží jako jedinečná možnost, jak si tato témata zpracovat. 

Za pár měsíců můžeš být zcela jiná žena. Spokojená. Svobodná. Sama sebou.

Už za pár týdnů díky koučinku získáš zdravý vztah k jídlu, zbavíš se přejídání a zvýší se tvá sebehodnota a životní spokojenost 

Koučink je velmi efektivní nástroj, jak měnit to, co tě v tvém životě trápí. Umožní ti vyřešit si problémy, které sama nejsi schopná řešit. Pomůže ti žít život tvých snů.

NaučíŠ se jíst podle signálů svého těla

Naučíš se jíst intuitivně, vnímat hlad i sytost. Už nikdy žádné počítání kalorií, jídelníčky na míru nebo strach z toho, jestli jíš "špatně", málo nebo moc.

PorozumíŠ svým destruktivním návykům a změníš je

Zmapuješ si své návyky, pochopíš, jak fungují a vytvoříš si nové návyky, takové které tě budou podporovat.

Zbavíš se nezvladatelných chutí a obsEsivních myšlenek na jídlo

Jídlo přestane být středobodem tvého vesmíru a tobě se uvolní spoustu času i energie na důležitější věci ve tvém životě. 

Najdeš cestu zpět sama k sobě

Přestaneš fungovat na autopilota nebo na základě rad zvenčí a a začneš se spoléhat sama na sebe. Naučíš se hledat odpovědi sama v sobě a poznáš, co doopravdy chceš a potřebuješ.  Nejen v jídle, ale v celém svém životě.

Osvobodíš se od vyčerpávajícího přejídání a emočního jedení

Naučíš se jíst vědomě, bez přejídání a osvojíš si postupy, jak své emoce nepotlačovat jídlem.

Pochopíš, jak funguje tvé tělo A změníš k němu svůj vztah

Začneš  ho respektovat a vnímat jako to nejcennější, co ve svém životě máš. Uvědomíš si,jak dokonalé tvé tělo je. Přestaneš sama sebe sabotovat.

Kdo tě koučinkem provede?

Jsem Petra Valešová, certifikovaná lektorka intuitivního stravování, koučka a průvodkyně žen ke svobodě v jídle i v životě. 

Věřím v to, že my ženy jsme stvořené proto, abychom tento svět obohatily neuvěřitelnými věcmi, které dokážeme, pokud přestaneme řešit jen jídlo, čekat na "dokonalé" tělo a porovnávat se s ostatními. 

Proto pomáhám ženám vyléčit jejich vztah k jídlu a cítit se spokojeně ve svém těle, protožde jedině tak mohou začít skutečně žít. 

Kromě jídla a vztahu k němu jsem nadšená celoživotní studentka seberozvoje a fascinuje mě lidský mozek a myšlení, díky čemuž ve své práci používám mix nejrůznějších osvědčených technik, které pomohly na cestě za svobodu v jídle nejen mně, ale i všem mým klientkám.

JAK PRACUJI? 

 • Individuální přístup
  Každá žena je jiná, s individuálními potřebami, touhami i cíli a podle toho budu přistupovat i k tobě. Naši spolupráci budu přizpůsobovat tvé vlastní situaci, tvému tělu a tvým potřebám. A k tomu samému povedu i tebe. Abys na konci naší spolupráce sama sebe viděla jako jedinečnou ženu s unikátními potřebami, která dokáže sebe i své potřeby vnímat, naplňovat a přijímat.
 • Vždy vedu klientky k souladu se svým tělem
  I tobě ukážu, jak je tvé vlastní tělo moudré a dovedu tě k tomu, aby ses na něj dokázala napojit, pochopit co a proč potřebuje. Protože, když se necháš svým tělem vést, tak nikdy nešlápneš vedle - být v souladu se svým tělem a sama se sebou tě dovede k hluboké harmonii, spokojenosti a rovnováze ve všech oblastech tvého života. Tvé tělo se stane tvým kompasem.
 • Dlouhodobá spolupráce
  Preferuji dlouhodobou spolupráci, protože během 1 hodiny se několikaletý narušený vztah k jídlu prostě vyřešit nedá. Pravidelné setkávání je jedinečné v tom, že umožňuje jít opravdu do hloubky. Miluji pozorovat, jak mi ženy rozkvétají "pod rukama" tím, jak odkrýváme jednotlivé vrstvy, protože s každým dalším odkrytým nánosem se dějí o to hlubší změny.
 • Komplexní přístup
  Protože vše souvisí se vším a rozhodně nebudeme řešit jen jídlo. Zaměříme se také na tvůj vztah k tělu, tvé hodnoty a vize, stres ve tvém životě, prozkoumáme tvé myšlení a budeme pracovat na přeformulování tvých negativních myšlenek, zaměříme se na tvoji potřebu mít vše dokonalé a mnoho dalších témat, které hrají velkou roli ve tvém vztahu k jídlu.
 • Kombinace různých přístupů, nástrojů a technik
  Koučink, mentoring, principy intuitivního stravování, metodu the Work, výživu, psychologii stravování, mindfulness, vizualizaci a mnoho dalšího. Intuitivně volím jednotlivé techniky a přístupy vždy podle aktuální potřeby.

Vstupem do koučinku dáváš sama sobě obrovský dar. Dáváš sama sebe na první místo ve svém životě. Spoluprací navíc získáváš velký závazek. Závazek, že to nevzdáš, až přijde chvíle, kdy ti to nebude příjemné. Závazek, že to dotáhneš až ke svobodě v jídle!

Tím, že si jednou provždy vyřešíš svůj vztah k jídlu se ti změní celý tvůj život.

 • POZITIVNĚ OVLIVNÍŠ SVÉ FYZICKÉ ZDRAVÍ
  Často si lidé ani neuvědomují, jak velký negativní vliv na naše zdraví má například stres kolem jídla, hladovění, přejídání nebo časté jojo efekty. Tím, že svůj toxický vztah k jídlu vyřešíš, si věnuješ ten největší dar v životě. V rámci našich setkávání se navíc společně zaměříme i na intuitivní přístup k pohybu tak, aby tě pohyb bavil a tvé zdraví opravdu podporoval.
 • ZAČNEŠ ŽÍT SVŮJ SKUTEČNÝ AUTENTICKÝ ŽIVOT
  Diety, neustálé řešení jídla i emoční jedení jsou mechanismy, kterými se můžeš často snažit odpoutat pozornost od něčeho mnohem hlubšího. Často nevědomě. Někdy je těžké přiznat si, že zatím je něco víc. Nicméně, když si uzdravíš svůj vztah k jdílu, už ti nebude bránit nic v cestě. V cestě k tvému opravdovému já. K sebelsáce, sebevědomí a autenticitě. V cestě ke svému vysněnému životu. Už tě nebude nic brzdit. Protože intuitivní stravování tě povede k intuitivnímu životu ve všech oblastech.
 • UŠETŘÍŠ SPOUSTU ČASU, ENERGIE i PENĚZ
  Které jsi doposud věnovala jídlu, dietám a nekonečným pokusům se přestat přejídat, vyzkoušet nový zaručený zdravý životní styl nebo si koupit další jídelníček na míru...
 • DOSTANEŠ SE ZCELA PŘIROZENĚ NA SVOJI IDEÁLNÍ ZDRAVOU VÁHU
  Primárním cílem tohoto programu je uzdravení tvého vztahu k jídlu - tedy ne hubnutí. Nicméně tím, že se naučíš jíst a žít v souladu s potřebami tvého těla se, jako vedlejší efekt, postupně dostaneš na váhu, která je pro tebe zdravá a přirozená.

Co na spolupráci se mnou říkají mé klientky?

Tohle byla bez debat moje nejlepší investice v životě. Před vstupem jsem pochybovala, zda to zvládnu, protože jsem měla pocit, že jsem beznadějný případ. Vyzkoušela jsem snad všechno, od keto stravy, přes krabičky, počítání kalorií až po dělenou stravu, ale nikdy jsem u ničeho nevydržela a váha mi pořád plíživě rostla nahoru. Intuitivní stravování považuji za zázrak a přitom je to vlastně nejpřirozenější věc na světě. Je to to nejvíc, co pro své tělo i sami pro sebe můžete udělat. Navíc si nemůžete přát lepšího, vnímavějšího a inspirujícího průvodce na své cestě než je Peťa. 🙂 Díky za to, co děláš. A přeji všem ženám, které váhají, ať zavřou oči a skočí, protože tohle je něco, co jim změní život o 180 stupňů.
Martina
Z celého srdce chci doporučit Peťu a její péči v oblasti intuitivního stravování. Měla jsem s ní několikaměsíční spolupráci. Na začátku jsem byla žena, která už dvakrát zhubla a zase přibrala a točila se v kolečku “musím to a to abych byla hezká”. Peťa mě provedla procesem a naučila mě si vážit svého těla takové jaké je a díky vnitřní práci jsem se dostala do bodu kdy ráda ZDRAVĚ cvičím (předtím to byly dva extrémy - buď jsem na sebe kašlala nebo dřela) a dokážu se intuitivně stravovat a poslouchat tělo. Cítím, že díky rovnováze dosáhnu své ideální váhy ať je jakákoliv (to už nechám na svém těle jak mu bude dobře). Pochopila jsem, že je důležité žít, nevyčítat si každý nanuk a cvičit to co mě zrovna baví.
Štěpánka Vernerová
Několik let jsem se snažila vyřešit své problémy s jídlem, ale ať jsem se snažila sebevíc, stále jsem se nemohla zbavit přejídání, emočního jedení a neustálých jojo efektů. Ale to, co jsem zvládla za 3 měsíce společně s Péťou je neskutečný. Nikdy bych nevěřila, že se takhle někdy vůbec budu cítit. Jídlo pro mě nepředstavuje absolutně žádný problém, já ho fakt neřeším! Vážím si svého těla a konečně jsem začala dělat věci, které mě fakt baví (dříve jsem je pořád odkládala na dobu až zhubnu). Někdy mám pocit, jestli se mi to vlastně nezdá. Mám poprvé v životě pocit, že žiju svůj skutečný život.
Jana
Když jsem na tebe před několika měsíci narazila, věděla jsem, že tohle přesně potřebuji. Měla jsem dost všech jídelníčků a rad, co smím a nesmím jíst. Někdy jsem měla pocit, že můj mozek exploduje, jestli na něj někde vyskočí další zmínka o zaručené dietě nebo zázračném přípravku na hubnutí (kterých jsem vyzkoušela už desítky a samozřejmě zbytečně). Po pár týdnech s tebou se mi začal měnit svět, vnitřní i vnější. Cítila jsem větší vyrovnanost, sebevědomí. Zpracovala jsem si svojí potřebu se všem zavděčit a získala jsem pocit, že zvládnu všechno, co budu chtít. Chutě ustoupily, přestala jsem se přejídat, začal jsem vnímat, co mé tělo potřebuje. Stále je to cesta a pořád na sobě pracuji, ale neskutečně mě to baví.
Martina M.

3měsíční koučink

 

33 000 Kč

(nebo 3x 11.000 Kč)

30min. poznávací hovor zdarma

12x 60 minut

online setkávání přes Zoom

Mezi setkáními podpora přes messenger. (po-pá)

Analýza tvého vztahu k jídlu

Neomezený přístup k materiálům, videolekcím a pracovním listům.

Láká tě dlouhodobá spolupráce, ale chceš si předem něco ujasnit?

Rezervuj si 30min. poznávací hovor zdarma, na kterém mi povíš, co tě trápí a ujasníme si, zda jsem já ta správná osoba, která ti může pomoci. Schůzkou se k ničemu nezavazuješ.