PřeDstavte si svět,

 kde se všechny ženy cítí dobře ve svém těle, věří v to, že jsou dost dobré a důvěřují své intuici, která je vede jejich životem.

Přesně tohle je svět, ve kterém chci žít. 

Věřím v to, že my ženy jsme stvořené proto, abychom tento svět obohatily neuvěřitelnými věcmi, které dokážeme, pokud přestaneme řešit jen jídlo, čekat na "dokonalé" tělo a porovnávat se s ostatními. 

Proto pomáhám ženám vyléčit jejich vztah k jídlu, cítit se spokojeně ve svém těle a naučit se nebýt za každou cenu dokonalé, protožde jedině tak mohou začít skutečně žít. Žít jejich autentický život, který jim přinese radost, svobodu a energii na opravdu důležité věci.

KDO JSEM?

Kouč intuitivního stravování

Jako kouč vám budu klást otázky, které vám pomohou posunout vaše hranice a dívat se na situaci z jiné perspektivy. Díky koučování pro vás bude snazší vzít život do svých rukou a dosáhnout svých cílů.

Průvodce metody The Work

Jako průvodce metody The Work vám ukáži, že máte odpovědi na všechny své otázky ukryté sami v sobě. Prostřednictvím této metody, vám pomohu najít jasné řešení vaší situace. Řešení, které bude vždy správné, protože bude vycházet z vašeho nitra.

Výživový poradce

Jsem i výživový poradce, ale jídelníčky na míru u mě nehledejte. Nikdy ode mě neuslyšíte, kolik čeho máte jíst, ale naučím vás principy, díky kterým to budete vědět sama zcela přirozeně.

MOJE FILOSOFIE

Věřím v to, že ručička na váze žádnou ženu šťastnou neudělá. K tomu je potřeba změnit celkový přístup, myšlení a návyky. A také vnímat své tělo a zdraví jako dar.

Není to jednoduchá cesta, ale stojí za to. Každá žena, která se rozhodne vzít zodpovědnost do svých rukou, to dokáže. 

Jíst intuitivně a být spokojená ve svém těle je zcela přirozené pro každou ženu, a proto jsem také přesvědčena o tom, že až ve chvíli, kdy si žena vyřeší svůj vztah k jídlu, najde prostor, čas i energii na to, co je pro ni v životě opravdu důležité.

 

KVALIFIKACE

 • Výcvik Průvodce Intuitivního stravování
  The Original Intuitive Eating Pros - stále běží
 • Poradce pro výživu a suplementaci
  Výcvik se zaměřením na komplexní problematiku výživy
 • Koučink jako Umění
  Integrovaný koučovací výcvik Magdalény Vokáčové
 • Průvodce metody the work
  Kurz průvodcoství metody the Work od Byron Katie u Lucie Novákové (www.coachingbylucie.com)
 • Koučování lidí a týmů
  Ucelený tréningový program společnosti Cadet Go s.r.o.
 • Individuální koučink
  Kurz Individuálního koučinku Vox a.s.