online kurz

konec přejídání

aneb najdi svobodu v jídle jednou provždy!

 

Získej ucelený návod, který ti nejen pomůže zbavit se přejídání, ale také ti do života přinese více sebejistoty a spokojenosti sama se sebou. 

Jdeš do toho?

 • Už tě nebaví neustálé výčitky a pocity neschopnosti, že jsi zase selhala?
 • Snažíš se odolávat nástrahám, ale dlouhodobě to nefunguje?
 • Zkoušíš různé "zaručené" rady z internetu, ale nakonec to stejně vždycky skončí přejedením?
 • Vyčítáš si, proč zrovna ty máš slabou vůli?
 • Jsi už nešťastná z toho, že tě jídlo tak moc ovládá?

TAK MOC TI ROZUMÍM....

Vím, jak moc je těžké neustále řešit jídlo. Každý den, každou minutu myslet na jídlo a mít pocit, že to nezvládáš. Každý večer usínat s hodnocením, jestli jsi dneska jedla správně. 

Vím, jaké to je, plánovat si každou neděli večer, že od pondělí to bude jiné. A ještě tentýž večer se přejíst tak, že se ti chce brečet.

Vím, jaké to je jít na oslavu a jedním kouskem dortu odstartovat nezadržitelný záchvat přejídání.

Vím, jaké to je, když má člověk pocit, že tu touhu po jídle nedokáže ovládnout. Když se mu zatmí před očima a on nedokáže myslet. Jediné, co chce je SE PŘEJÍST.

ZAŽívala JSEM TO TAKY..

Přejídání mě trápilo dlouhých 20 let! Vyzkoušela jsem mnoho diet, výživových stylů, jídelníčků na míru a "zaručených" rad.
Nic z toho však dlouhodobě nefungovalo. 

Nakonec jsem pochopila, že proto, abych se přejídání zbavila musím přestat hledat řešení venku a začít uvnitř sebe.

Naučila jsem se poslouchat své tělo, reagovat na jeho skutečné potřeby a změnila jsem svůj pohled na jídlo. A přesně to samé dnes učím ostatní ženy - jíst s radostí, bez přejídání, strachu a výčitek. 

Dej mi pouhých 10týdnů, maximálně 30 minut denně v tomto programu a uvidíš, že společně dokážeme změnit i tvůj vztah k jídlu.

Petra Valešová, koučka osobního rozvoje, lektorka intuitivního stravování a průvodkyně transformační meotdy The Work. 

Vstup do programu KONEC PŘEJÍDÁNÍ a 

ZAŽIJ i ty KONEČNĚ SVOBODU V JÍDLE

Uvnitř na tebe čeká:

 • 5 hlavních modulů
  projdeš 5 fázemi rozdělenými do 5 modulů s desítkami praktických i teoretických videí.
 • Ověřená strategie, techniky, nástroje a praktické úkoly.
  V rámci každého modulu na tebe čekají praktické úkoly, pracovní listy, audionahrávky a další skvělé vychytávky, které ti pomohou uvést vše ihned do praxe.
 • Přístup do členské sekce
  Přístup ke všem materiálům budeš mít po dobu jednoho roku, abys měla dostatek času se ke všemu vracet tak, jak budeš potřebovat.
 • 1x emailová konzultace
  Když během 10 týdnů od zakoupení programu zjistíš, že čemukoliv nerozumíš nebo si potřebuješ něco ujasnit, můžeš mi napsat email s dotazem a já ti nejdéle do 48 hodin písemně odpovím. (Tato emailová konzultace nahrazuje fb skupinu, která byla součástí kurzu dříve.)

V programu KONEC PŘEJÍDÁNÍ projdeš 5 fázemi

FÁZE 1 

Vytvoříš svému tělu optimální podmínky

V prvním modulu položíš pevné základy pro správné fungování svého těla tak, aby se dostalo ze záchranného módu a nadále nemělo potřebu tě nutit do přejídání.

Zklidníš také svoji mysl a naučíš sama sebe dostat do klidového stavu, ve kterém budeš schopná reagovat na stres i spouštěče přejídání jinak, než jsi byla doposud zvyklá.

Tohle je tak důležitá fáze!

fáze 2

ZMĚníš SVÉ MYŠLENÍ a návyky

Tady pochopíš, jak funguje tvůj mozek, proč vznikají návyky, a jak je změnit - i ty, které tě nutí k přejídání.

Naučíš se jak pracovat s nutkáními se přejídat, tak aby tě neovládaly. 

Zjistíš, proč je důležité změnit nejen chování, ale celkový přístup a myšlení. A vše uvedeme do praxe, abys to dokázala žít každý den už napořád!

fáze 3 

NAUČíš Se vnímat potřeby svého těla

S otevřením třetího modulu už budeš připravená, aby ses mohla začít učit jíst podle skutečných signálů tvého těla.

Začneš se učit vnímat to, co tvé tělo potřebuje a jasně chápat jeho signály (nejen) hladu a sytosti.

Už nikdy nebudeš potřebovat žádné počítání kalorií, jídelníčky na míru nebo rady z internetu. Tohle si totálně zamiluješ!

fáze 4 

Pochopíš, jak být spokojená a svobodná v jídle

Ve čtvrtém modulu se naučíš, jak přistupovat k jídlu bez výčitek, s radostí a spokojeností. Zjistíš, že stravování není raketová věda a že není se jídla bát nebo si ho vyčítat.

Zjistíš, jak docílit toho, abys nemusela neustále myslet na jídlo a zklidnily se tvé chutě.

A také se podíváme na to, jak si nekomplikovat život mnoha pravidly, a místo toho používat jako kompas své tělo.

fáze 5

Naučíš se náročné životní situace zvládat jinak než jídlem

Pátý modul bude o emocích.

O tom, jak s nimi pracovat a taky o tom, proč tradiční rady, abys místo "sáhnutí po čokoládě šla na procházku" prostě nemohou fungovat.

V této fázi se naučíš funkční strategii, co a jak tedy dělat jinak.

A také zde bude prostor na to naplánovat si, co se bude dít po kurzu samotném. Protože tam ten skutečný život teprve začíná. 🙂

Neslibuji ti zázraky, které se stanou jako mávnutím kouzelného proutku. 

Neslibuji ti ani to, že ti předám informace a vše se samo změní.

Je potřeba praxe a tvůj závazek sama sobě, že se úkolům z kurzu budeš věnovat.

Ale slibuji, že 

 • ti předám funční a ověřený návod na to, jak se přestat trápit s nekonečným přejídáním
 • pochopíš, že se nemusíš omezovat, aby ses zbavila přejídání
 • i ty dokážeš sníst jen kousek čokolády a zbytek odložit, ne proto, že bys měla, ale proto, že víc nebudeš prostě chtít
 • už nebudeš mít pocit, že jsi na cukru nebo jiném jídle závislá
 • tohle všechno lze dosáhnout bez boje a s lehkostí

Je jedno, jak dlouho se s přejídáním trápíš. Často pracuji s ženami, které se přejídají 10, 20  i 30 let. Všechny ženy se mohou naučit mít normální vztah k jídlu. 

 

Můžeš žít život, který si zasloužíš. Život, ve kterém nebude jídlo ovlivňovat vše, co se děje. Život, který si budeš užívat a ne přežívat. Přesně takový život můžeš žít i ty. Stačí udělat první krok. Vstup do kurzu KONEC PŘEJÍDÁNÍ  a začni měnit svůj vztah k jídlu.

Kurz je skvělej, získala jsem naprosto nový pohled na jídlo i na své tělo a udělala jsem obrovský posun v mém přejídání. Ještě mám před sebou poslední modul, ale už teď se mi snížilo přejídání minimálně o 80%!
Petra, účastnice kurzu Konec přejídání
Péťa je moc příjemná, krásně vše vysvětluje a povedlo se jí něco, co ještě nikomu předtím - díky ní a tomuto kurzu jsem začala důvěřovat svému tělu i sama sobě! Pochopila jsem, že dokud se svým tělem budu bojovat a sobě neustále říkat, že jsem neschopná, tak neustále budu začínat znovu až do konce života. Kurz mi pomohl nejen s přejídáním, ale hlavně přenastavit mojí hlavu 🙂 Díky, díky, díky! Kéž by se tohle učilo na školách.
Martina, účastnice kurzu Konec přejídání

JAKÁ JE CENA kurzu?

Upřímně věřím, že ti tento program změní život. Osvobodíš se od nekonečného přejídání a obsese kolem jídla. 

Program ti ušetří mnoho času, energie i peněz. Spočítej si sama, kolik úsilí i financí jsi už za svůj život vložila do neustálé snahy se z toho bludného kruhu vymotat. Kolik úsilí i peněz jsi už dala do všech diet a zázračných produktů, které slibovaly změnu.

Tento program ti navíc pomůže ušetřit desetitisíce korun za jídlo samotné. Sama asi víš, jak moc přejídání leze do peněz. Pokud každý den díky přejídání projíš navíc "pouhých" 150 Kč, za dva roky zbytečně utratíš dohromady přes 100.000 Kč!!! 

Neutrácej svůj čas, energii, úsilí ani peníze dál za pokusy, které tvůj problém ještě prohlubují. Je potřeba začít JINAK. Kdyby fungovalo to, co jsi dělala doposud, pak bys tyto řádky nečetla.

Je potřeba naučit se vnímat své tělo, najít zpět své sebevědomí a zdravý vztah k jídlu díky ověřenému funkčnímu návodu a změně myšlení. Obojí ti dnes nabízím v tomto kurzu. 

Cena kurzu je 4990,-

Po uhrazení částky ti přijdou přístupy do členské sekce na webu, které ti zůstanou na 1 rok. Kurz obashuje téměř 30 videí, pracovní listy, praktické úkoly, audionahrávky a další. 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

ZHUBNU?

Neslibuji ti, že zhubneš. Tohle není hubnoucí program. Nicméně snížení váhy může být vedlejší efekt toho, že se přestaneš přejídat a změníš své dosavadní návyky.
Rozhodně doporučuji ujasnit si priority. Pokud je tvým hlavním cílem být zdravá, spokojená, mít pohodový vztah k jídlu, přestat se přejídat a zbavit se obsesivních myšlenek na jídlo, pak je kurz přesně pro tebe. Pokud je tvým jediným cílem hubnutí, pak ho nedoporučuji.

BUDE to fungovat i u mě?

Tenhle kurz není pro všechny. Je pro ženy, které jsou odhodlané něco změnit, které nečekají, že se změna stane sama nebo jen tím, že si pustí nějaké video. Je pro ženy, které tomu budou venovat čas. Pro ženy, které jsou ochotné vzdát se dietního myšlení. Takovým ženám to fungovat bude.
Je jedno kolik let se přejídáš, a že máš pocit, že tobě nic nefunguje. K tomu, abys byla úspěšná potřebuješ správnou strategii a práci s mindsetem. Obojí uvnitř programu najdeš.

V čem je tohle jiné oproti jiným kurzům o výživě?

Všechny kurzy se kterými jsem se já setkala jsou založené na tom, že ti někdo jiný říká, co smíš a nesmíš jíst, kdy to máš jíst a kolik. Což je velmi nešťastné, protože tě to odpojuje od tvého těla. Čím více se spoléháš na rady zvenčí, tím méně jsi schopná poslouchat signály svého těla a tím víc roste tlak na přejídání.
To, co se naučíš v tomto kurzu je přesný opak. Povedu tě k tomu, abys dokázala vnímat své tělo, to co potřebuje. Nebudu tě učit, jak se vyhýbat jídlu, ale naopak, jak jinak na něj reagovat. Nebudu tě učit, jak odolávat tomu, co ti chutná, ale jak si to naopak užít tak, aby ti bylo dobře a jeden kousek nespustil záchvat přejídání.

KOLIK DOSTANU INDIVIDUÁLNÍ PÉČE.

V tuto chvíli nabízím kurz pouze bez podpory s možností 1 emailové konzultace, kdy mi během 10 týdnů od zakoupení kurzu můžeš poslat jakýkoliv dotaz emailem a já ti do dvou pracovních dní odpovím

Chceš se ke kurzu na něco zeptat? Ráda by sis ujasnila jestli je vhodný právě pro tebe? Napiš mi: