Metoda The WOrk

Otázky, které vám změní život.


The Work je unikátní metoda, díky které dokážete vyřešit jakékoliv své problémy, začít je vnímat zcela z jiného úhlu a dosáhnout stavu mysli, v němž je možné zodpovědět sama sobě ty nejhlubší otázky. 

Metoda The Work pracuje s nevědomými vzorci myšlení a stresujícími myšlenkami, které nám tolik komplikují každodenní život. Je to velmi účinný způsob, jak vyřešit jakékoliv své trápení proto, že řešení vychází z vašich potřeb a z vašich vlastních odpovědí.

 

Díky této metodě řeším s klientkami například jejich strach kolem jídla, vztah k jejich tělu a jejich hluboká přesvědčení, která je v těchto oblastech limitují. Často se také díky této metodě vracíme s ženami do jejich dětství, kde vznikly jejich omezující přesvědčení.

Velmi efektivně díky metodě the Work uvolníte také emoce, strachy, úzkosti, nespokojenost a pocity bezmoci v rámci partnerských vztahů, rodičovství, peněz, zaměstnání, sebedůvěry atd.  

POPIS:

 

Metodou The Work se můžete zaměřit na jakoukoliv oblast vašeho života. Sama si zvolíte své téma, na které se společně v rámci setkání zaměříme. Díky otázkám metody The Work se dostanete velmi hluboko sama do sebe, ke svým vlastním odpovědím, které vám přinesou nová uvědomění.

Jedno setkání trvá 75 minut a je realizováno online přes Skype, v pohodlí vašeho domova.

Cena za 1 setkání...........................1190 ,- Kč

Cena balíčku 3 setkání................... 3180 ,- Kč (1060,- Kč za setkání)

Cena balíčku 5 setkání................... 4950,- Kč (990,- Kč za setkání)

 

CHCete se na koučink metodou the work objednat?

Nebo máte k metodě the work nějaké dotazy?

Napište mi:

 

Zkušenosti mých klientek s metodou the work

S metodou The Work jsem se seznámila před několika lety a naprosto jsem si jí zamilovala. Je to velmi jemný a efektivní způsob, jak se zbavit myšlenek, které negativně ovlivňují můj život a zároveň se podívat na věci z jiného úhlu pohledu, který jsem do té doby vůbec neviděla. The work není jen povídání, ale hluboká práce na sobě, která mění nefunkční vzorce. S Petrou jsem "workovala" již mnohokrát, je báječný průvodce. Je velmi citlivá a zároveň profesionální a také se nebojí mi nastavit zrcadlo, abych svůj problém viděla v jasném světle.
Veronika K.
Ráda bych se s vámi podělila o včerejší mimořádný zážitek s obrovským účinkem, který na mě měla metoda Work, kterou jsem prošla s laskavým a empatickým vedením Petry. Nemela jsem žádná očekávání, protože jsem zkrátka nevěděla, do čeho jdu. A během asi 70 minutového online sezeni jsem se dostala do hloubky svého podvědomí a objevování možného důvodu občasného přejídáni, ve kterou jsem ve svých letech😛 už nedoufala. Už jenom to nalezení a pojmenovaní strachu a pocitu, který jsem pohřbila ani nevím kam, mě osvobodilo. Metoda Work je jemná, lehká a přitom účinná. Jsem ráda, že jsem ji mohla projít.
Lada