KOUČINK transformační metodou The WOrk

Otázky, které ti změní život.


The Work od Byron Katie je unikátní metoda, díky které dokážeš vyřešit jakékoliv své problémy, začít je vnímat zcela z jiného úhlu a dosáhnout stavu mysli, v němž je možné zodpovědět sama sobě ty nejhlubší otázky. 

Metoda The Work pracuje s nevědomými vzorci myšlení a stresujícími myšlenkami, které nám tolik komplikují každodenní život. 

Díky této metodě si dokážeš zpracovat strach z jídla, vztah ke svému tělu a další svá hluboká přesvědčení, která tě limitují. Prostřednictvím dotazování svých myšlenek si můžeš vyřešit emoční nebo jiné kompulzivní jedení.  

Velmi efektivně díky metodě the Work můžeš také uvolnit emoce, strachy, úzkosti, nespokojenost a pocity bezmoci v rámci partnerských vztahů, rodičovství, peněz, zaměstnání, sebedůvěry atd.   

POPIS:

 

Metodou The Work se můžeš zaměřit na jakoukoliv oblast svého života. Sama si zvolíš své téma, na které se společně v rámci setkání zaměříme. Díky otázkám metody The Work společně prozkoumáme a změníme tvé myšlenky a přesvědčení, která ti způsobují trápení (např. přejídání, emoční jedení, nespokojenst ve vztazích, nízkou sebedůvěru atd.)

Jedno setkání trvá 75 minut a je realizováno online přes Zoom, Skype, nebo jinou online platformu (dle domluvy), vždy v pohodlí tvého domova.

Cena za 1 setkání...........................1490 ,- Kč

Cena balíčku 3 setkání................... 4170 ,- Kč (1390,-Kč za setkání)

Cena balíčku 5 setkání................... 6450,- Kč (1290,- Kč za setkání)

 

mአk metodě the work nějaké dotazy?

Napiš mi:

 

Zkušenosti mých klientek s metodou the work

S metodou The Work jsem se seznámila před několika lety a naprosto jsem si jí zamilovala. Je to velmi jemný a efektivní způsob, jak se zbavit myšlenek, které negativně ovlivňují můj život a zároveň se podívat na věci z jiného úhlu pohledu, který jsem do té doby vůbec neviděla. The work není jen povídání, ale hluboká práce na sobě, která mění nefunkční vzorce. S Petrou jsem "workovala" již mnohokrát, je báječný průvodce. Je velmi citlivá a zároveň profesionální a také se nebojí mi nastavit zrcadlo, abych svůj problém viděla v jasném světle.
Veronika K.
Ráda bych se s vámi podělila o včerejší mimořádný zážitek s obrovským účinkem, který na mě měla metoda Work, kterou jsem prošla s laskavým a empatickým vedením Petry. Nemela jsem žádná očekávání, protože jsem zkrátka nevěděla, do čeho jdu. A během asi 70 minutového online sezeni jsem se dostala do hloubky svého podvědomí a objevování možného důvodu občasného přejídáni, ve kterou jsem ve svých letech😛 už nedoufala. Už jenom to nalezení a pojmenovaní strachu a pocitu, který jsem pohřbila ani nevím kam, mě osvobodilo. Metoda Work je jemná, lehká a přitom účinná. Jsem ráda, že jsem ji mohla projít.
Lada
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.