Trápí tě emoční jedení?

Saháš po jídle, když se nudíš, cítíš smutek, úzkost nebo nespokojenost?

Chceš se naučit pracovat se svojí myslí tak, aby se ti jídlo nevymykalo kontrole?

 Pak tě srdečně zvu na online prožitkový workshop s metodou The Work na téma

 EMOČNÍ JEDENÍ

čtvrtek 10.11.2022 18:00-21:00 hod.

Poznámka: workshop bude k dispozici i ze záznamu, pokud se nemůžeš účastnit živě.

Co TI tento workshop přinese?

Zjistíš, PROČ saháš po jídle, když cítíš nepříjemné emoce a zbavíš se pocitu, že tě v tu chvíli jídlo ovládá. (protože jediné, co tě opravdu ovládá je tvoje mysl).

Pochopíš své myšlení kolem jídla a zpracuješ si zásadní limitující myšlenky, které jsou hnacím motorem tvého přejídání a kompulzivního jedení.

odejdeš s návodem, jak přestat vnímat jídlo jako únik, úlevu, otupění nebo v něm hledat pocit spokojenosti.

CO JE METODA THE WORK?

The Work je transformační dotazovací technika jejíž autorkou je Byron Katie.

The Work pracuje se stresujícími myšlenkami a pomáhá je měnit.

Tvé chování je odrazem tvého myšlení. Často však věříš myšlenkám, které nejsou pravdivé a necháváš se jimi ovládat. Jenže myšlenky silou vůle nezměníš.

 Díky metodě The Work se však naučíš se svou myslí pracovat.

Cílem metody The Work, na které je založen tento workshop, je dotazovat se na pravdivost tvých myšlenek. Protože ve chvíli, kdy uvidíš realitu takovou jaká je, bez odporu a tvých niterních příběhů, myšlenka odejde sama a tím se přirozeně změní i tvé chování.

KDO TĚ WORKSHOPEM PROVEDE?

Jsem Petra Valešová, lektorka intuitivního stravování, koučka metody The Work a průvodkyně žen na cestě za spokojeným životem.

Sama jsem si prošla dlouhou trnitou cestou ke svobodě v jídle. 20 let jsem držela diety a střídavě hubla a přibírala. Buď jsem striktně držela jídelníčky nebo se přejídala. A nenáviděla se za to, že to jinak nedokážu. Dnes jsem v jídle naprosto svobodná. A vím, že svoboda v jídle je možná pro každého. I pro tebe!

Zkušenosti mých klientek s metodou the work

Vyzkoušela jsem už mnoho technik a metod, jak se posunout ve svém životě a metoda The Work je jednoznačně tím nejlepším, co mě v životě potkalo. Tak velká uvědomění, změny a posuny jako s touto metodou jsem nikdy dřív nezažila.
Lucie P.
Metoda The Work je vážně skvělá! S Péťou jsem začala koučink v listopadu 2020, protože jsem procházela velkou krizí na mé cestě za intuitivním stravováním. Měla jsem pocit, že už to nezvládnu. Proto jsem i Péťu požádala o pomoc a věřím, že právě díky metodě The work, se kterou jsme pracovaly, jsem dokázala krizi nejen překonat, ale hlavně dosáhnout svého snu přestat řešit jídlo a být spokojená ve svém těle!
Magda K.
S metodou The Work jsem se seznámila před několika lety a naprosto jsem si jí zamilovala. Je to velmi jemný a efektivní způsob, jak se zbavit myšlenek, které negativně ovlivňují můj život a zároveň se podívat na věci z jiného úhlu pohledu, který jsem do té doby vůbec neviděla. The work není jen povídání, ale hluboká práce na sobě, která mění nefunkční vzorce. S Petrou jsem "workovala" již mnohokrát, je báječný průvodce. Je velmi citlivá a zároveň profesionální a také se nebojí mi nastavit zrcadlo, abych svůj problém viděla v jasném světle.
Veronika K.
Ráda bych se s vámi podělila o včerejší mimořádný zážitek s obrovským účinkem, který na mě měla metoda Work, kterou jsem prošla s laskavým a empatickým vedením Petry. Nemela jsem žádná očekávání, protože jsem zkrátka nevěděla, do čeho jdu. A během asi 70 minutového online sezeni jsem se dostala do hloubky svého podvědomí a objevování možného důvodu občasného přejídáni, ve kterou jsem ve svých letech😛 už nedoufala. Už jenom to nalezení a pojmenovaní strachu a pocitu, který jsem pohřbila ani nevím kam, mě osvobodilo. Metoda Work je jemná, lehká a přitom účinná. Jsem ráda, že jsem ji mohla projít.
Lada

Varianty

Základní verZe

 • workshop + celoživotní přístup k záznamu
 • Pracovní sešit
 • eBook Jídlo bez výčitek
 • individuální provedení metodou The Work (75 min)
  (na jakékoliv téma dle tvého výběru)

Cena základní vezre

1470 ,- Kč

(Volná ještě 4 místa.)

VIP

vezre

 • workshop + celoživotní přístup k záznamu
 • Pracovní sešit
 • eBook Jídlo bez výčitek
 • individuální provedení metodou The Work (75 min)
  (na jakékoliv téma dle tvého výběru)

Cena VIP verze

2770 ,- Kč

(Volné už jen 1 místo.)

nejčastější DOTAZY

Musím metodu The Work znát, abych se mohla zúčastnit?

Absolutně ne. Vše ti v průběhu workshopu vysvětlím. A určitě nebudeš jediná, kdo se s The Work setká na workshopu poprvé.

Jediné, co k účasti potřebuješ je chuť osvobodit se od emočního jedení. 🙂

Nemohu se zúčastnit živě, stojí za to se přihlásit a zhlédnout workshop jen ze záznamu?

Rozhodně. Záznam ti zůstane tak dlouho, jak budeš potřebovat a všechny úkoly a cvičení si můžeš udělat později v klidu, podle tvých možností.

Bude možnost se zúčastnit workshopu někdy později?

Zatím to neplánuji. Ráda bych uspořádala další workshopy na jiná témata, ale emoční jedení v nejbližší době opakovat nebudu. 

Pokud ano, tak to určitě nebude dříve, než v příštím roce.

Chceš se na něco zeptat?  Napiš mi.